Gözleme kahvaltı tekrar burada! Aslında sadece normal krep gibi tadı yumurta ücretsiz krep yapmaya çalışıyorum birçok , birçok girişimde ... sonunda başarısından sonra ! Sonunda çalışan bir tarifi var :-)

Yumurta - ücretsiz krep ( Vegan alternatifleri ile )Yumurta - ücretsiz krep tarifi ( Vegan alternatifleri ile )Bu gerçekten  benim için büyük bir olay . Oğlum çok gıda alerjileri tanısı zaman, gerçekten biz günlük yaşamımızda hakkında gitmek nasıl etkiledi . Hatta yemek için dışarı gidiyor bir mayın tarlasında yürüme gibi oldu , biz menüde her öğe ince eleyip sık dokumak zorunda ve o zaman bile , çapraz kontaminasyon ve olası bir alerjik reaksiyon şansı her zaman var . Yıllar boyunca , birkaç yemek işyerlerinin güvenli bir şekilde yemek kadar şanslı oldum ama biz gitmek isterdim yerlerde hala var ama biz sadece yapamam biliyorum . Hangi krep getiriyor . Ben sadece yerel Gözleme Evi onu almak ve krep bir yığın sipariş edilemez . Ve bu yüzden ben en azından onu evde en lezzetli krep yapmak için bir noktaya yaptık sanırım. Neredeyse < / i > normale geri hayatımızın getirmek şeylerin tüm düzeni , çok önemsiz gibi görünebilir , ama benim için , ve gıda alerjileri , bu gibi küçük hazineleri ile birçok insan için eminim .

Pancakes

Ah bu arada , benim son yazı üzerine , ben bu yumurta ücretsiz gözleme tarifi almak ve çevirmek mümkün olduğunu belirtmiş bu içine yumurta - ücretsiz huni kek . Ben yaptım < / i > dondurma ile deneyin ve soooooo iyi

Yumurta - ücretsiz krep < / b >
yaklaşık 8 yapar ! - 9 krep , çapı 5 inç < / i >
Anti Not : buğday ve süt maddeler < / i >

2 su bardağı çok amaçlı un
1 / içerir 4 su bardağı şeker
1 1/2 yemek kaşığı kabartma tozu
1/2 çay kaşığı tuz
2 su bardağı süt *
1/4 bardak bitkisel yağ
1/4 bardak portakal suyu
1/4 bardak eritilmiş tereyağı *

* vegan krep için : Bunun yerine süt , soya sütü , pirinç sütü , badem sütü veya meyve suyu kullanabilirsiniz . Bunun yerine eritilmiş tereyağı , size bitkisel yağ , süt içermeyen margarin , elma , hindistan cevizi yağı ( eritilmiş ) veya sebze kısalma ( eritilmiş ) kullanabilirsiniz .

Birlikte un, kabartma tozu , şeker ve tuz elemek . Ayrı bir kapta , fırçalamak birlikte süt , yağ ve portakal suyu . Yavaş yavaş erimiş tereyağı ekleyin. Sıcak bir yapışmaz tava üzerine meyilli bir fincan yaklaşık 1/2 dökün . ( Bu meyilli kabarcık kadar eğilimindedir ve kabartma tozu nedeniyle kalınlaştırmak . Siz nazikçe bir dökülebilir kıvama geri getirmek için kabarcıkların bazı yıkmak için heyecan olabilir . ) Birkaç kabarcıklar yüzeye yükselir görene kadar pişirin ve bu kadar kenarlarında kuru , sonra hafifçe kızarana kadar diğer tarafta pişirmek için ters çevirin . Tereyağı ve akçaağaç şurubu ile servis yapın ya da krema ve taze meyve şanti .

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top