Ciddi MY SLOW OCAK SEVİYORUM ! Ben bugüne kadar en iyi buluş olabilirdi düşünüyorum Yani ne zaman şaka değilim . Içine birkaç rastgele şeyler atmak ve saat sonra / > hiç neredeyse her zaman aldı lezzetli bir yemek var !
Bu tarifi HARİKA ! (Ben lol birkaç kilo çalışıyorum Çünkü benim için iyi bir durum ) yeme ve yemek tuttu . Ben yarın öğle yemeği için için gidiyorum Çünkü fazladan yapmış Bu pompalanır duyuyorum. Ben zaten yarının öğle yemeği için heyecanlıyım bu kötü mü ? haha / > Bu tarif kolayca olan Altered olabilir . Bu tamamen FARKLI tat için ahır veya soğan gibi farklı bir kuru karışım kullanın . Domuz yerine tavuk ile bunu . Olanakları sonsuzdur / > .
/ > Malzemeler / >
4 tavuk göğsü ( dondurulmuş veya çiğ )
1 paket kuru İtalyan sosu
1 ( 8 oz ) paket krem peynir , yumuşatılmış
ofchicken 1-2 kutu krem çorba ( istediğiniz kadar sevimsiz olarak krem )
/ >
/ > Yol / > 1 crockpot . Üzerine İtalyan sosu ve serpin / > 2 , tavuk yerleştirin Kısık ateşte krem peynir ve tavuk çorbası ve küçük bir pot krem birleştirin ve tavuk üzerine dökün / > . 3 En az 4 saat boyunca düşük pişirin . Tüm gün orada bırakabilirsiniz . Eğer sos çok kalın olduğunu düşünüyorsanız biraz süt ile tercih ettiğiniz tutarlılık için ince olabilir . Makarna veya pirinç üzerinde servis yapın.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top