No- Bake Bal Yoğurt Cheesecake

istiyorum bu İşçi Bayramı hafta sonu son yer , İster inanın ister inanmayın sıcak bir ben gün benim fırın kapalı veriyorum kitchen.So ve ben bir ' sadece hafta sonu geri kalanı için chillax böylece m hızlı bir şey yapma . Bu basit ve kolay tatlısihirli madde nedir? Yoğurt Yunan .
No- Bake Bal Yoğurt Cheesecake
greek yogurt

Bir gün , ben ablam ile kahvaltı sahip oldu ve bana Yunan yoğurt tanıtıldı . Ben böyle diyecektim ki ( benim için çok sağlıklı , diye düşündüm ) ama bir kere ben denedim eğer İlk başta ben emin değildi , ben çok fazla zamandan beri bağımlısı oldu . Ben tadı ne kadar zengin ve kremsi seviyorum , diğer yoğurt aksine ben geçmişte yedim . Kahvaltıda tatlı yiyorsanız gibi ve bazı taze meyve ve bal gezdirilir ile üst zaman , bu kadar ! Yani bu düşünce kafamda dönen ile , ben Yunan yoğurt ile lezzetli bir tatlı oluşturabilir merak . Ve cevap evet :-)

Greek yogurt

Bu ışık ve tatlı peynirli çok aldatıcı hoşgörülü ve bunu yapmak için neredeyse zahmetsiz var . Bunun yerine en hiç fırında cheesecakes için diyoruz krema , ekleme , I ( sağlıklı bahsetmiyorum bile) Yunan yoğurt . Kalın ve kremsi kullanılan Gezdirip biraz üstüne bal bit ve bazı taze meyve ve işte ile hizmet ! Kendinizi aslında sizin için iyi bir çökmekte cheesecake var :-)

honey yogurt cheesecake

HARİKA BİR İŞ ​​GÜN VAR : - ) < / b >

No-Bake Bal Yoğurt Cheesecake < / b >
yapar 8-12 porsiyon < / i >
Alerji Not : süt ve buğday maddeler içerir < / i >

doldurma :
iki 8 - oz . krem peynir çubukları
1/2 fincan bal
1/2 su bardağı toz şeker
1 çay kaşığı . vanilya
1 1/ 2 su bardağı yağsız Yunan yoğurt , düz
1 Tbs . limon suyu

kabuk :
1 1/ 2 su bardağı kraker kırıntısı
5 Tbs Graham . tereyağı , erimiş
3 Tbs . toz şeker

bal garnitür
taze meyve ( isteğe bağlı )

kabuk için : orta karıştırma kapta />

dolgu malzemesi olarak:
Büyük bir karıştırma kapta, pürüzsüz kadarkrem peynir yendi . Bal , şeker ve vanilya özü ekleyin. Yunan yoğurt ve limon suyu ekleyin ; karışana kadar karıştırın. Soğutulmuş graham kraker kabuk üzerindedolum dökün ve üst pürüzsüz . Kapak ve 3 ila 4 saat veya gece boyunca

bal gezdirilir ve bazı taze meyve ile servis yapın
. .


Lütfen dikkat : Ben ücretli bir ciranta değilim ne de ben bu yazı belirtilen marka veya ürün herhangi bir freebies kabul etmedi . Ben sadece onları seviyorum ve sizinle paylaşmak istedim :-) < / i >

No- Bake Bal Yoğurt Cheesecake

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top