İftar Menüsü içim Brownie Tarifi

1 su bardağı tereyağı
4 gram şekersiz çikolata
2 su bardağı şeker
4 büyük yumurta
1 ve 1/2 su bardağı çok amaçlı un
1/2 çay kaşığı tuz

Krem Peynir Dolum:

16 gram krem peynir
1/3 su bardağı şeker
1 büyük yumurta
3 yemek kaşığı Bailey Irish Cream likörKek için:
Orta boy bir tencerede içine tereyağı ve çikolata koyun ve sık sık karıştırarak kısık ateşte yavaşça eritin. Isı karışımı çıkarın ve soğumasını bekleyin. 200 ° F. Onceden fırın 13 Hat × alüminyum folyo ile 9 inç tepsiye. Yapışmaz pişirme spreyi ile folyo hafifçe kaplayın.

Bir elektrikli karıştırıcı kullanarak, hafif ve kabarık (bu benim mikser ile yaklaşık 3-4 dakika sürdü) kadar orta kapta şeker ve yumurta yendi. Unu eleyin ve birlikte tuz, üç yarım fincan artışlarla şeker karışımı ekleyin. Şeker karışımı içine katlanarak çikolata karışım içinde ekleyin.

Dolum krem peynir için:
Başka bir kapta, krem kıvamına gelene kadar krem peynir ve şekeri yendi birleştirir. Yumurta ve likör eklerken yenmek için devam edin.

Kek birleştirmek için:
tavaya kek meyilli yarısını dökün. Brownie katmanının üzerine krem peynir tabakası tüm yayın. Krem peynir tabakası üzerinde kalan kek meyilli dökün ve bir ofset spatula kullanarak, meyilli pürüzsüz. Bir bıçak ile birlikte bir mermer etkisi girdap katmanları oluşturmak için. 40 dakika pişirin, tamamen kesme önce serin.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top