Ben de son zamanlarda yemek tarifleri gönderme de KORKUNÇ olmuştur biliyorum. Kocam sadece yeni bir iş var ve biz , bir bebek , bir koca ve bulma hareket eden şirketlerin ülkenin bir taraftan diğerine hareket ediyor ve hayatımın çalışma ile tüketilen olmuştur . Her durumda, bazı ciddi yapmak yetişmeye var . Hala pişirme ve pişirme olmuştur ama bir şey göndermek için hiçbir zaman oldu : ( Oh ve bu süre içinde , Bilgisayarım pil nihayet kullanım 3 yıl sonra dışarı çıktı , ben de bu sabit almak zorunda kaldı

Ben sadece son zamanlarda bu yapılan ve bir burger bazı cole Lahana Salatası ile SO iyidir . Ayrıca pirinç üzerine yiyebilirim ve o da çok iyi olurdu . sana sahip gibi tadı bu hızlı ve kolay yemek seviyorum onlara zaman bir ton geçirdi. YUM !

Malzemeler
6 dondurulmuş derisiz kemiksiz tavuk göğsü
1 ( 12 ons ) yarıya şişe barbekü sosu
1/2 su bardağı İtalyan salata sosu
1/4 su bardağı esmer şeker
2 yemek kaşığı Worcestershire sosu
Üç renk cole Lahana Salatası
Mayonez veya Miracle Whip
Tuz
Çörekler

Tarifi
1 . bir kaptabarbekü sos , italyan salata sosu , kahverengi şeker ve Worcestershire sosu birleştirin .
2. . Yeriyavaş ocak altındaki tavuk ve üst barbekü karışımı .
3. . Kapak ve düşük yüksek veya 6 ila 8 saat 3 ila 4 saat pişirin.
4. . beğenisineüç renk cole Lahana Salatası , mayonez veya mucize kırbaç ve tuzu karıştırın ( daha kuru gibi diğerleri ) .
5 . cole Lahana Salatası ile çörekler ve üstüne et yerleştirin ise bazı ekstra mayonez veya mucize kamçı ile daha şımarık gibi.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top