Bu hafta , ben zaten iki kez benim yavaş ocak kullanmış ! Dün ben bir bütün tavuk yaptı ve bugün Jambalaya Çorbası (daha sonra gelip tarifi ) yapıyorum . Eğer bir yavaş ocak yoksa , gerçekten eksik !

Fırında bir bütün tavuk yaptık , bir Barbekü üzerinde , ve şimdi yavaş ocak vardı . Hepsi biraz daha farklı bir tadı var . Ben yavaş ocak tavuk benim favori olabileceğini söylemek gerekir . Bu SO kolaydır ve tam anlamıyla kemik düştü . Ben kapak ve ortaya çıkarmak için bir barbekü veya fırın üzerinde duran evde olmak zorunda değilsiniz . Bir bütün tavuk pişirme korkuyor durumunda daha korkmayın. Sen kilo başına sent ( I got son olanlar $ 0.69/pound vardı ) için satışa bir bütün tavuk alabilirsiniz .

Bu tarif çok yeteneklidir. Sen ,baharat değiştirmekyavaş ocak (yani soğan , havuç , kereviz , vb .. ) sebze ekleyebilir veya tavukyavaş ocak ya da iç ( örneğin elma dilimleri ile malzemetavuk içinde veya meyve ekleyebilirsiniz lezzet değiştirmek için )yavaş ocak içine dörde limon koydu. Artık tavuk tavuk salata sandviç , çorba, salata , vb yapmak için harika .. Kesinlikle tekrar bu yapacak.

Malzemeler
Bütün Piliç
baharat Kümes
Paprika

Tarifi ,
1 . Alüminyum folyo 1.5 ' - uzun bir şerit alın ve bir solucan şeklinde kırışık . Iki ucu bağlayarak bir daire içine wormed alüminyum folyo getirin. Yavaş ocak dibinde yerleştirin .
2. . ( Ne ne belirlemek zorunda kalmamak için genellikle bir çanta içinde )tavuk içi çıkarın ve iç ve yıkayın . Tavuk kuru .
3. Pat . Sezon tavuk cömertçe tavuk baharat içte ve dışta ile ( her yerde ve her iki tarafta bunu elde etmek için emin olun ) . Bazı kırmızı biber içi serpin ve dışarı de . /> 4.
5 . Cook bir saat boyunca yüksek . düşük ısı azaltın ve açılan termometre kadar ek bir 6-10 saat ( sizin tavuk boyutuna göre ) yemek açılır ya da suları açık çalıştırın.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top