Mutlu Ulusal Çikolatalı Cupcake Günü ! Haftanın başlamak için ne harika bir yol . Tabii ki, ben çikolata yemeden bir gün kaçırmak olabilir ve aynı oğlum , eğitimchocoholic için de geçerli . Yani bu ekstra özel günde , ben onun en sevdiği yumurta - ücretsiz çikolata paylaşıyorum cupcakes .

Yumurta -Alerjik Çikolata CupcakesBu cupcakes yarı tatlı çikolata ile çivili ve bir krem çikolata buttercream buzlanma ile süslüdür . Onlar çok zengin ve yozlaşmış konum , hatta bunları halinde diş lavaboya bir kez yumurta - özgürsünüz inanmazsınız .
Yumurta -Alerjik Çikolata Cupcakes


Yumurta - ücretsiz Çikolata Cupcakes
yapar düzine yaklaşık 2 cupcakes Anti not : buğday ve süt maddeler içerir 
IMG_7757
3 su bardağı çok amaçlı un < / i >
2 1/ 2 su bardağı şeker
1 su bardağı toz kakao
2 çay kaşığı . kabartma tozu
1 çay kaşığı . tuz
2 su bardağı süt
1 su bardağı tereyağı , erimiş
4 çay kaşığı . bal
2 çay kaşığı . 325 F dereceye vanilya
1/2 su bardağı yarı - tatlı çikolata

Firini . Hat iki çörek pişirme bardak tava . Un, şeker , kakao tozu , kabartma tozu ve tuzu birlikte eleyin . Ayrı bir karıştırma kabına, süt, tereyağı , bal ve vanilya birleştirir. Yavaş yavaşsüt / tereyağı karışımı içine kuru malzemeleri ekleyin . Kombine kadar karıştırın . Yarı tatlı çikolata içinde katlayın . 2/3 tam çizgili çörek tepsisi içine meyilli dökün. Fırında Alanı 25 to30 veya cupcake merkezinde takılı bir kürdan kadar temiz çıkıncaya . Tamamen dekorasyon .

Çikolata Buttercream Sırlı 1/2 yaklaşık 2 su bardağı buzlanma yapar Alerji not: süt maddeler içerir

4 su bardağı pudra şekeri , /> 1 su bardağı toz kakao
1/2 su bardağı tereyağı
1/3-1/2 bardak tam yağlı süt *
1 çay kaşığı . vanilya

*  süt 1/ 3 su bardağı ile başlar ve istenilen kıvama daha süt ekleyin

Büyük bir karıştırma kapta , elemek birlikte şeker ve kakao tozu toz . Tereyağı , süt ve vanilya ekleyin. Bir elektrikli karıştırıcı kullanarak , yavaş yavaş düşük hızda karıştırın . Bir kez tüm malzemeler birleştirilir , hızını artırmak ve kabarık kadar yendi .

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top