Çikolatalı Kurabiye Hamur Brownies
Yani tatlı yemek istiyorum anlamaya çalışıyoruz ... Damla çikolatalı kurabiyeler veya Brownies ? Sizin çözüm ... her iki dünyanın en iyi ... Çikolatalı Kurabiye Hamur Brownies ! Bu kesinlikle lezzetli . Bazı tarifleri buzlanma ya da onunla kapalı üst için bir ganache için çağrı , ama bana güven , onlar olmadan yeterince zengin (ve zengin tatlılar için çok yüksek tolerans var) . Eğer üzerine herhangi bir şey istiyorsanız, sadece üst için bazı ekstra çikolata ekleyerek öneririz. Dondurma ile oda sıcaklığında ya da sıcak servis yaparken bu harika .

Malzemeler
1 kutu Betty Crocker ® Orijinal Yüksek kek karışımı ( çikolata şurubu çantası ile )
1/3 fincan bitkisel yağ
1/4 su bardağı su
2 yumurta
1 kese (1 lb 1.5 oz ) Betty Crocker ® çikolatalı kurabiye karışımı
1/2 su bardağı tereyağı veya margarin , yumuşamış
1 yumurta


Tarifi
1 . 350 º F. Isı fırın Pişirme spreyi , veya katı yağ ile yağ ile sadece 13x9 inç tencerenin Sprey alt . Kutusunda yönetmen olarak yağ, su ve 2 yumurta kullanarak , kek karışımı olun. Pan .
2. yayıldı. Kese üzerinde yönetmen olarak tereyağı ve 1 yumurta kullanarak , çerez karışımı olun. Kek hamuru üzerine eşit yuvarlak çorba ile hamur Bırak ; hafifçe bastırın


3. . . Kürdan pan taraftan 2 inç takılı kadar fırında 35 ila 40 dakika ya da hemen hemen temiz çıkar . Raf 30 dakika soğutma Cool . Kek için , 6 satır ile 8 sıra halinde kesin.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top