Anti - dostu Çikolata Muz Pops ( Vegan )

Eğer ısı yenmek için bir alerji dostu dondurulmuş tedavi mi arıyorsunuz ? Bu çikolata muz çıkar deneyin . Çocuklarım onları seviyorum ! Ben kullanılan Enjoy Life çikolata mega parçaları ve Spektrum organik kaplama için kısalma . Ek bir krizi için , ben gevrek kahverengi pirinç tahıl bunları devirdi. Hatta bunları yaparken yer çocuklar alabilirsiniz.

Anti - dostu Çikolata Muz Pops ( Vegan )Ben denedim başka varyasyonu ayçiçeği tohumu yağı ince bir tabaka ( yaymak Sunbutter ve ​​ Trader Joe markalar Ben tüm muz çıkar üzerinde ve daha sonra onları dondurma ) gibi bu . Sonraçikolata kaplama ile kaplı ve gevrek pirinç tahıl bunları devirdi. Ben de gökkuşağı bazı fog kaplı . Çok güzel

eğlenceler ve donmuş bu eğlenceli yaratıcı davranır :-)

. Banana Pops

< b > Anti- dostu Çikolata muz Pops ( Vegan ) < / b >
yapar 8 muz çıkar < / i >

4 olgun muz
1 su bardağı Enjoy Yaşam çikolata megachunks ( aynı zamanda Yaşam küçük cips keyfini çıkarın kullanabilirsiniz )
2-3 çay kaşığı. Spektrum organik kısalma ( aynı zamanda Spektrum organik hindistan cevizi yağı deneyebilirsiniz )
1 su bardağı gevrek kahverengi pirinç tahıl ( veya normal gevrek pirinç tahıl )
buzlu şeker çubukları veya lolipop


Peel ve yarım çapraz her muz kesilmiş ve her yarımkesme tarafına bir buzlu şeker çubuğu veya lolipop sopa yerleştirin . Bir tepsi koyun , en az 2 saat dondurucuda plastik wrap ve yer ile veya dondurulmuş kadar kapsamaktadır.

orta ısı düşük üzerinde , bir benmariçikolata ve kısalma eritin ve su kabın alt dokunmadan olmadığından emin olun . Ateşten alın . Sığ bir tabak ya da bir plakaşişirilmiş pirinç tahıl yerleştirin . Kat ( daha eşit size kat yardımcı olmak için bir kaşık kullanabilirsiniz) çevirerek ,çikolata kaplama içine donmuş muz batırın ve hemen gevrek kahverengi pirinç tahıl rulo . Mumlu kağıt kaplı bir tepsi üzerinde yerleştirin . Hemen servis veya plastik örtü veya mumlu kağıt ayrı ayrı sarın ve en fazla 2 hafta için dondurma.

Lütfen dikkat : Ben ücretli bir ciranta değilim ne de ben bu yazı belirtilen marka veya ürün herhangi bir ücretsiz numune kabul etmedi . Ben sadece onları seviyorum ve seninle paylaşmak istedim :-) < / i >

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top