Mikrodalga Brownie 5 dakikadan daha az !

Tamam , benim anlar var ben vanilyalı dondurma büyük bir kepçe ile tepesinde gerçekten gerçekten bir çikolatalı brownie için özlem ve ben beklemek istemiyorum . Ben ön ısıtma , ölçü , mix , dökmek , fırında ve daha sonra serin istemiyorum . Uzun bir deli gün oldu , ben öldüm yorgunum ve tüm sıcak yapışkan kek olan istiyorum ve ŞİMDİ istiyorum ! Peki , ben kurtarmak için benim acil mikrodalga kek var çok şükür .

Yumurta -Alerjik Mikrodalga Brownie ... 5 dakikadan daha az !Yapmam gereken tek şey ıslak malzemeyi ekleyin ve mikrodalga zap bu yüzden bile benim dolapta bir premix çanta var . Aaaaaaahhhh .... ÇİKOLATA CENNET :-)

Yumurta -Alerjik Mikrodalga Brownie ... 5 dakikadan daha az !
empty bowl

Evde Brownie Tarifi 
yapar bir porsiyon 
Anti Not : buğday ve süt maddeler içerir 
2 Tbs . eritilmiş tereyağı veya margarin izin
2 Tbs . süt veya su
1/4 çay kaşığı . vanilya
4 Tbs . şeker
2 Tbs . kakao tozu
2-3 Tbs . un
2 Tbs . tuz
tutam />
vegan alternatifleri için : kullanımı bitkisel yağ yerine tereyağı ve yerine düzenli çikolata yerine, yaşam veya Çikolata Rüyası marka çikolata keyfini çıkarın kullanabilirsiniz . Sen Rice Rüya dondurma yerine çilek veya muz ile vanilyalı dondurma ya da üst kullanabilirsiniz .
/> Küçük bir mikrodalga kapta, eritilmiş tereyağı , süt ve vanilya özü karıştırın <br . Şeker , kakao tozu , un , çikolata ve tuz ekleyin. Kombine kadar karıştırın. 1 dakika ve 30 saniye boyunca YÜKSEK üzerinde mikrodalga . 1 ile 2 dakika soğumasını bekleyin . Çikolata şurubu ile dondurma ve dense bir kepçe ile üst .

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top